VTEM IMAGE ROTATOR VTEM IMAGE ROTATOR VTEM IMAGE ROTATOR VTEM IMAGE ROTATOR VTEM IMAGE ROTATOR VTEM IMAGE ROTATOR VTEM IMAGE ROTATOR VTEM IMAGE ROTATOR

Kdy a kde?

 

Aktuální termínyArchív představení
12.10.2016 St 18:00 Praha Divadlo YPSILON HOLZMANN 33 (Speciální představení)
19:10.2016 St 19:00 České Budějovice Café Klub Slávie VČERA, DNES A ZÍTRA aneb NOVÉ SCÉNKY F.H.
20.10.2016 Čt 20:00 Jihlava Sál restaurace Dělnický Dům VČERA, DNES A ZÍTRA aneb NOVÉ SCÉNKY F.H.
22.10.2016 So 18:00 Kunčice nad Ondřejníkem Sál na Huťařství VČERA, DNES A ZÍTRA aneb NOVÉ SCÉNKY F.H.
11.11.2016 18:00 Hlinsko Kulturní klub Hlinečan FELIX HOLZMANN SE VRACÍ
15.11.2016 Út 19:00 Kolín Městský společenský dům VČERA, DNES A ZÍTRA aneb NOVÉ SCÉNKY F.H.
16.11.2016 St 19:00 Náměšť nad Oslavou MKS Sokolovna VČERA, DNES A ZÍTRA aneb NOVÉ SCÉNKY F.H.
18.11.2016 19:00 Kateřinice Obecní dům VČERA, DNES A ZÍTRA aneb NOVÉ SCÉNKY F.H.
19.11.2016 So 18:00 Mastník Kulturní dům VČERA, DNES A ZÍTRA aneb NOVÉ SCÉNKY F.H.
22.11.2016 Út 19:00 Přeštice Kulturní a komunitní centrum VČERA, DNES A ZÍTRA aneb NOVÉ SCÉNKY F.H.
03.12.2016 So 14:00 Chomutov Náměstí 1. Máje FELIX HOLZMANN SE VRACÍ
17.12.2016 So 18:00 Čejov Kulturní dům FELIX HOLZMANN SE VRACÍ
29.12.2016 Čt 15:00 Plzeň - Doubravka D-Klub FELIX HOLZMANN SE VRACÍ
24.03.2016 Čt 19:00 Havlíčkův Brod
14.03.2016 Po 19:00 Ledeč nad Sázavou
10.03.2016 Čt 19:00 Valašské Meziříčí
16.02.2016 Út 19:00 Blansko
02.02.2016 Út 19:30 Sedlčany
23.01.2016 So 18:00 Heřmanův Městec
30.12.2015 St 19:00 Brno
29.12.2015 Út 18:00 Praha - Divadlo SEMAFOR
30.10.2015 18:00 Doksy
24.10.2015 So 19:00 Litoměřice
30.09.2015 St 13:00 Znojmo
14.04.2015 Út 19:00 Nový Bydžov
10.04.2015 19:00 Frýdlant
29.03.2015 Ne 17:30 Jilemnice
17.03.2015 Út 19:00 Duchcov
14.03.2015 So 18:00 Ves Touškov
12.03.2015 Čt 19:00 Pardubice
14.02.2015 So 18:00 Hronov
24.01.2015 So 20:00 Mimoň
28.12.2014 Ne 18:00 Praha - Divadlo SEMAFOR
12.12.2014 19:00 Postoloprty
03.12.2014 St 17:00 Prachatice
26.11.2014 St 19:00 Havířov
21.11.2014 18:00 Borovany
19.11.2014 St 19:00 Svetlá nad Sázavou
22.10.2014 St 19:00 Rumburk
20.10.2014 Po 19:00 Klášterec nad Ohří
01.10.2014 St 18:00 Liberec
26.09.2014 19:30 Třeboň
25.09.2014 Čt 18:00 Praha
02.08.2014 So 20:30 Lázně Bělohrad
31.05.2014 So 16:00 Blansko
03.05.2014 So 19:00 Lažánky u Brna
29.04.2014 Út 19:30 Sušice
07.04.2014 Po 19:00 Bohumín
04.04.2014 19:00 Praha - Divadlo SEMAFOR
19.03.2014 St 15:00 Karviná
12.03.2014 St 19:30 Brno
21.11.2013 Čt 19:00 Neratovice
19.11.2013 Út 19:00 Bílina
11.11.2013 Po 19:00 Litoměřice
02.11.2013 So 16:00 Poděbrady
27.10.2013 Ne 17:30 Lipová - Lázně
17.10.2013 Čt 19:00 Nymburk
12.10.2013 So 19:00 Praha - Divadlo SEMAFOR
12.10.2013 So 15:00 Praha - Divadlo SEMAFOR
11.10.2013 19:30 Františkovi Lázně
07.09.2013 So 20:00 Teplice
17.08.2013 So 11:00 Tachov
25.06.2013 Út 19:30 Mariánské Lázně
19.06.2013 St 19:30 Volyně
24.04.2013 St 19:00 Brandýs nad Labem
13.03.2013 St 19:00 Prostějov
05.03.2013 Út 19:00 Praha - Divadlo SEMAFOR
01.03.2013 19:30 Beroun
22.02.2013 19:00 Hradec Králové
07.02.2013 Čt 19:30 Strakonice
31.01.2013 Čt 19:00 Louny
16.01.2013 St 19:00 Teplice
30.12.2012 Ne 19:00 Praha - Divadlo SEMAFOR
13.12.2012 Čt 19:00 Žatec
12.11.2012 Po 19:00 Litoměřice
07.11.2012 St 19:00 Chodov
02.11.2012 19:00 Praha - Divadlo SEMAFOR
01.11.2012 Čt 19:00 Kutná Hora
22.10.2012 Po 14:30 Praha
04.10.2012 Čt 19:00 Vrchlabí
16.09.2012 Ne 16:00 Praha - Divadlo SEMAFOR
13.09.2012 Čt 19:00 Praha
17.06.2012 Ne 17:00 Bruntál
08.06.2012 19:00 Cheb
29.05.2012 Út 19:30 Litomyšl
22.05.2012 Út 19:30 Česká Třebová
16.05.2012 St 19:30 Benešov
13.05.2012 Ne 19:00 Praha - Divadlo SEMAFOR
28.04.2012 So 19:00 Bučovice
27.04.2012 19:30 Luhačovice
23.04.2012 Po 19:30 Písek
13.04.2012 19:00 Letovice
10.04.2012 Út 19:00 Praha - Divadlo SEMAFOR
10.03.2012 So 19:00 Praha - Divadlo SEMAFOR
25.02.2012 So 19:00 Kunštát
17.12.2011 So 19:00 Rosice
10.12.2011 So 19:00 Praha - Divadlo SEMAFOR
10.12.2011 So 16:00 Praha - Divadlo SEMAFOR
24.11.2011 Čt 19:00 Vyškov
10.11.2011 Čt 19:30 Mnichovo Hradiště
01.11.2011 Út 19:30 Brno
25.09.2011 Ne 16:00 Slavkov u Brna
13.09.2011 Út 18:30 Rájec-Jestřebí